Hakkımızda - Game Net

Hakkımızda

Oyun Sunucusu Bizim İşimiz

GAME.NET.TR

GameNET ile saldırı ve gecikme sorunlarına kesin çözüm, yedekli altyapımız ve ücretsiz sunduğumuz üst düzey korumamız ile kesintisiz hizmet sağlıyoruz!

Limitsiz Hizmet

Neden Biz?

Türkiye’nin En İyi Saldırı Koruma altyapısı ile sunucunuzun sorunlarını kökten çözmeye geldik, Koruma yapımız oldukça gelişmiştir.Yurtiçinden gelebilecek saldırılara karşı 100Gbit/s Yurtdışı gelebilecek saldırılara karşı 2.2Tbit/s koruma hizmeti sunmaktayız ve üstelik bu koruma için ek bir ücret almamaktayız! Saldırı engelleme sistemimiz yapay zeka mantığı ile çalışır, sistem bir süre ip adresinizi izler ve gelen paketleri öğrenir farklı sorun olacak daha önce gelmemiş paketler gelir ise engeller. Engelleme milisaniyeler içerisinde yapılır. Bu süreçte sistem ve hattınızda sorun oluşmaz. Sunucularımıza Türkiye DSL kullanıcılarının erişimi ~8ms dir.

Discord

Onlarca Oyunda Tercihiniz GameNet

Kurulduğumuz günden itibaren tüm müşterilerimize en uygun fiyat ile maksimum hizmet kalitesini sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Her kesime hizmet etmekle birlikte global çapta büyük bir TÜRK firması olarak faaliyet göstermek de bir numaralı vizyonumuzdur.

+0

Engellenen Saldırı (Gbit)

+0

Referans

Saldırı mı alıyorsunuz?

Sunucunuz çok yüksek boyutta saldırılar almakta ve bu durumdan sıkıldınız mı? Doğru yerdesiniz! Hemen bizimle iletişime geçerek bizden teklif alın, yedekli network altyapımız ile Türkiye’de bulunan en iyi koruma hizmetini sağlamaktayız önceden yaşadığınız kötü tecrübeleri unutun.

Aramıza katılmak mı istiyorsun?

Ekibimize Katılın

GAME.NET.TR’de oyun sunucuları hakkında bilgili ekip arkadaşları aramaktayız belki de aradığımız kişi sensin, bizimle iletişime geç ve ekibimize katılma şansı yakala!

Discord Sunucumuz